Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TSO BAŞKANI KIRLANGIÇ’TAN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

AMASYA TSO BAŞKANI KIRLANGIÇ’TAN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI
Bu haber 31 Ocak 2023 - 23:30 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kırlangıç yayınladığı yeni yıl mesajında 2024 yılının tüm dünyaya huzur, barış ve bereket getirmesini diledi.  

“Sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizler Amasya’yı ülkemizin 2024 yılı hedeflerine taşıyacak yeni projeler için gayret gösteriyoruz. Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Odamız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ufkun ötesini görerek yeni projeler üretmeye devam edecektir. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Amasya’nın kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz. Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmayı, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik. 2024 yılında da bütün enerjimizle yeni projeler üretmek, Amasya’mızı zirvelere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu ideallerimiz çerçevesinde başta değerli üyelerimizin, Amasyalı hemşehrilerimizin ve camiamızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, 2024 yılının Amasya’ya,  ülkemize ve tüm dünyaya daha fazla sevgi, daha fazla barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.”

 

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR