Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ, GÖKMEDRESE ŞEHİT ŞENAY AYBÜKE YALÇIN İLKOKULUNA YAPTIRILAN ATATÜRK BÜSTÜ, ATATÜRK KÖŞESİ VE KAİDESİ AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI

Bu haber 14 Haziran 2022 - 14:35 'de eklendi ve 105 kez görüntülendi.
ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ, GÖKMEDRESE ŞEHİT ŞENAY AYBÜKE YALÇIN İLKOKULUNA YAPTIRILAN ATATÜRK BÜSTÜ, ATATÜRK KÖŞESİ VE KAİDESİ AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Gökmedrese Şehit Şenay Aybüke Yalçın İlkokuluna kazandırılan Atatürk Köşesi, Atatürk Büstü ve Kaidesinin açılış programına, Amasya Tugay Komutanı Tuğg. Sayın Mehmet Fatih Ören, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Murat Kırlangıç,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Suat Zengin ve Genel Sekreteri Sayın Hasan Cinbaz ile katılım sağladı.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Gökmedrese Şehit Şenay Aybüke Yalçın İlkokuluna kazandırılan Atatürk Köşesi, Atatürk Büstü ve Kaidesinin açılış programına, Amasya Tugay Komutanı Tuğg. Sayın Mehmet Fatih Ören, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Kırlangıç,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Suat Zengin ve Genel Sekreteri Sayın Hasan Cinbaz ile katılım sağladı.

Başkan Kırlangıç, "Bu güzel eserin okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

 
Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR