Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

ATSO'DAN ÖĞRENCİLERE GİYİM YARDIMI

Bu haber 21 Kasım 2022 - 18:21 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.
ATSO'DAN ÖĞRENCİLERE GİYİM YARDIMI

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) her eğitim döneminde olduğu gibi 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteği ile geleneksel hale getirilen, ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye giyecek yardımında bulundu.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) her eğitim döneminde olduğu gibi 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteği ile ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye giyecek yardımında bulundu.
 
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan 500 adet mont ve 500 çift ayakkabı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne eğitim gören öğrencilere ulaştırılması için teslim edildi.
 
ATSO Başkanı Kırlangıç yaptığı açıklamada "İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile özenle hazırladığımız ihtiyaç listesine göre 500 adet mont ve 500 çift ayakkabıyı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Türkmen’e teslim ettik.
İş dünyası olarak eğitime ve eğitim gören öğrencilerimize büyük önem ve değer veriyoruz. Çünkü ülkemizin geleceği eğitimden geçiyor. Daha güçlü yarınlar için bu yöndeki çabamız devam edecek.
Bu yardım kampanyasının yapılmasında büyük katkısı olan TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum." dedi.
 
Bir 10 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
 

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR