Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO
Misyonumuz, Vizyonumuz ve Kalite Politikamız

MİSYON

Üyelerin ihtiyaçları ve beklentilerini, ilgili mevzuata bağlı kalarak,  en yüksek standartta karşılamak, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin sürekliliğini sağlayarak üyelerine yol göstermek, üyelerinin hak ve çıkarlarını koruyarak, onları her platformda güçlü bir şekilde temsil etmektir.

VİZYON

Kanun ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde;

-      Üyelerle bire bir temasta bulunarak, üye memnuniyetinde sürekliliği hedefleyen

-      Üyelerin kurumsallaşma sürecine rehberlik ederek, rekabet gücünü artıran

-      Bölgesel kalkınmayı amaç edinerek, ilin kalkınma sürecinde aktif rol oynayan

bölgesinde öncü ve lider bir Oda olmak

KALİTE POLİTİKAMIZ

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası olarak, yenilikçi yönetim anlayışı çerçevesinde, yeterliliklerimizi sağlayarak, sürekli iyileştirme prensibiyle hareket edecek, tüm faaliyetlerimizde ülkemizdeki yasa ve mevzuat şartları çerçevesinde hareket ederek güçlü kurumsal bir yapıyla üyelerimize hizmet vereceğiz. Teknolojik alt yapımızı güçlendirecek, üyelerimizle kurulacak güçlü ve kapsayıcı ilişkiler sayesinde proje kültürünü ve kapasitesini geliştirecek, üye ihtiyaçlarımızın merkezinde eğitim, bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleri sunacağız. Çağdaş yönetim anlayışımız ve kurumsal sosyal sorumluluk bilincimiz sayesinde, üyelerimizin karşısına daha nitelikli bir oda olarak çıkarken bölgesel kalkınma sürecinde aktif rol oynayan bir oda olacağız.


Aradığınız bilgileri bu sayfada bulabildiniz mi?
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
SON YAYINLAR