Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat KIRLANGIÇ 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı dolayısıyla Kutlama mesajı yayımladı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Bu haber 19 Mayıs 2018 - 17:44 'de eklendi ve 486 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat KIRLANGIÇ, hürriyetin, Bağımsızlığın, Egemenliğin, Cumhuriyetin yılmaz bekçileri olan Türk gençliğine bayram olarak armağan edilen ve Milli Mücadelenin başlangıcı olan bu anlamlı gününüzü Kutlarım. Türkiye Cumhuriyeti'ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz olduğunun bilincindeyiz. Türkiye’de genç olmakla, dünyanın herhangi bir ülkesinde genç olmak aynı şey değildir. Bu ülkenin gencecik bir kumandan ve ilim irfan ehli gencecik bir ordu tarafından kurulduğunu asla unutmuyoruz.
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk "Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım, gözüm arkada kalmayacak. Zafer Zafer benimdir" diye bilenlerindir diyerek Türk Gençliğine armağan ettiği  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.  

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR