Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AB EĞİTİM ÇALIŞTAYI, 13-14 TEMMUZ 2023, İSTANBUL

AB EĞİTİM ÇALIŞTAYI, 13-14 TEMMUZ 2023, İSTANBUL
Bu haber 10 Temmuz 2023 - 10:58 'de eklendi ve 388 kez görüntülendi.
Değerli Üyemiz,
 
Avrupa Birliği tarafından, Uluslararası Bilim ve Teknoloji Merkezi'nin (ISTC) desteğiyle, 13-14 Temmuz 2023 tarihlerinde Sofitel İstanbul Taksim Otel'de, "AB Yaptırımları" konulu, taslak programı ekte yer alan bir eğitim çalıştayı düzenleneceği bildirilmektedir.
Çalıştayın temel amacı, AB yaptırımları ve uygulamaları hakkında farkındalık yaratmak ve bu yaptırımların atlatılma olasılığının önüne geçilmesine karşı işbirliğini sağlamaktır.
İngilizce ve Türkçe dillerinde gerçekleştirilecek olan çalıştaya AB yaptırımları konusundaki farkındalıklarını artırmayı hedefleyen Türk özel sektör temsilcilerinin katılımı beklenmektedir.
Çalıştay, AB Yaptırımları Temsilcisi David O'Sullivan'ın Türkiye'ye yapacağı ziyaretle eş zamanlı olarak düzenlenecektir. 
Çalıştaya katılım gerçekleştirmek isteyen özel kuruluşların temsilcileri 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrPYJk9qD0iqbWWDeu1ma0dIMxxVjsRgw31s3_p2oTlEqE1A/viewform adresinden kayıt yaptırabilecektir.
Detaylı bilgi ve sorular için SanctionsTR@istc.int üzerinden iletişime geçilebilecektir.
 
Bilgilerinize duyurulur.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR