Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu haber 29 Nisan 2020 - 18:06 'de eklendi ve 150 kez görüntülendi.
AMASYA TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), olağan meclis toplantısı Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında video konferans şeklinde gerçekleştirildi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), meclis toplantısı Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında video konferans şeklinde gerçekleştirildi.

Meclis üyelerinin Koronovirüs kapsamında sektörde yaşanan sorun ve çözüm önerilerinin dile getirildiği toplantıda, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, odanın süreçte yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. "Video konferans yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz meclis toplantımıza katılımınız dolayısı ile hepinize teşekkür ederim” sözleri ile konuşmasına başlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, “zorlu süreçler yaşıyoruz Kovid-19 ismi ile adlandırılan pandemi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun şekilde tedbirlerin alınmasına sebep oldu. Virüsün ilk çıktığı ve ülkemizde görülmeye başladığı günden bugüne iş dünyamızda çalışma sistemleri aksamaya başladı sorunlar ortaya çıktı"dedi.

Başkan Kırlangıç, Meclis üyelerinin talep ve beklentilerini dinledi. Nefes Kredisi hakkında bilgiler verdi. Kırlangıç, "Sektörlerin beklentilerini yeniden ele aldık. Krizin etkilemediği hiçbir sektör yok. Bu nedenle tüm sektörlerimizin mücbir sebep kapsamına alınmasını istiyoruz. Firmalarımızdan gelen talepleri, sorunları ve önerileri hızla TOBB’a ve ilgili bakanlıklarımıza sunuyoruz. Değerli Meclis Üyeleri, Koronavirüs salgınının en kısa zamanda sona ermesini temenni ediyor, bu güçlüklerin üstesinden el birliği ile geleceğimizi bir kez daha yineliyor, sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum." dedi.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR