Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

AMASYA TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Bu haber 25 Haziran 2019 - 18:41 'de eklendi ve 117 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclisi olağan Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Amasya TSO Meclis Başkanı H. Hasan Ergen’in Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanımız Murat KIRLANGIÇ ‘da hazır bulundu.

Başkan Kırlangıç konuşmasında; "Bir önceki Meclis Toplantımızı sizlerin de bildiği gibi Merzifon’da Silverline fabrikasında gerçekleştirdik. Misafirperverliklerinden dolayı başta Hüseyin Alış olmak üzere tüm yetkililerine teşekkür ediyorum" dedi.

Milli Mücadelenin önemine değinen Başkanımız, "12-22 Haziran Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivalini coşku ile kutladık. Milli Mücadelenin 100.yılı olması sebebiyle ayrı bir anlamı olan festival önemli etkinliklerle tamamlandı. Festival kapsamında İl Kadın Girişimciler Kurulumuz tarafından sıfır atık temalı bir defile düzenlendi. Emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu. 14-16 Haziran arasında TOBB tarafından Ankara’da düzenlenen Meclis Üyeleri Bilgilendirme eğitimlerine katıldık. 11 Meclis üyemizle katıldığımız eğitimlerin çok verimli geçtiğini düşünüyorum dedi.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR