Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TİCARET VE SANAYİ ODASI'NDAN ÜYELERİNE BİR HİZMET DAHA

Bu haber 22 Eylül 2020 - 15:39 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.
AMASYA TİCARET VE SANAYİ ODASI'NDAN ÜYELERİNE BİR HİZMET DAHA

AMASYA TİCARET VE SANAYİ ODASI'NDAN ÜYELERİNE BİR HİZMET DAHA

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ve QnbFinansbank arasında, üyelerine ücretsiz e-dönüşüm hizmetleri sunulması kapsamında protokol imzalandı.
 
Protokol imzasına Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç ile QnbFinansbank Amasya Şube Müdürü Özgün Uysal katıldı.
HİZMET BUGÜNDEN İTİBAREN FAALİYETE GEÇECEK
Hizmetin bugünden itibaren faaliyete geçeceğini dile getiren Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, 'Bugün bu faaliyetle üyelerimizin odamızdan alacağı hizmetlere ek olarak e-FATURA, e-DEFTER, e-ARŞİV, e-İMZA, e-İRSALİYE, e-MÜSTAHSİL gibi dijital ürünlere ve hizmetlere ücret ödemeden sahip olabilecekler.
Protokol kapsamında odamız üyelerine en iyiyi sunmak noktasında gayretlerimiz devam etmektedir. Bu doğrultuda QnbFinansbank ile yapılan işbirliğinin memnuniyet verici olduğunu ifade ederek tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum'dedi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine büyük katkı sağlayacaklarına inandıkları bir anlaşmaya imza attıklarını belirten QnbFinansbank Şube Müdürü Özgül Uysal, 'anlaşma kapsamında odaya bağlı tüm üye kuruluşlarla kurulacak Dijital Köprü'de e-FATURA, e-ARŞİV, e-İMZA, e-İRSALİYE, e-MÜSTAHSİL gibi dijital ürünlerimiz ücretsiz olarak sunulacak olup, bölgemiz şirketlerine katkı sağlama noktasında Amasya Ticaret ve Sanayi Odamız ve bağlı üyelerini desteklemekten mutlu olduklarını' ifade ettiler.
'Protokol kapsamında getirililen fırsat ve yeniliklerden faydalanmak için Qnbfinansbank Amasya Şubesi'ne müracaatın yeterli olduğunu izah eden Özgür Uysal paydaşlarımıza hayırlı olsun temennilerini ilettiler'.
 
Başvuru için QnbFinansbank Amasya Şubesi ile aşağıdaki numaralardan iletişime geçilebilir.
 
0 532 525 98 44
0 532 209 57 55
0 533 665 98 29

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR