Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TSO AYLIK OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

AMASYA TSO AYLIK OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Bu haber 01 Ağustos 2018 - 21:12 'de eklendi ve 91 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası'nın aylık olağan  meclis toplantısının ardından Yönetim Kurulu Murat KIRLANGIÇ ile Meclis Üyeleri yapımı tamamlanıp hizmete açılan Şeyh Hamdullah Yazı Tarihi ve Hüsni Hat Müzesini ziyaret etti. Ziyarette Amasya Belediye Başkanı Sayın Cafer Özdemir Amasya TSO heyetine eşlik etti. Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akbaş Amasya TSO'nun yapımına arsa tahsisi ile katkı sağladığı müzedeki eserlerle ilgili bilgi verdi. Murat Kırlangıç ziyaret sonrasında "Bu muhteşem müzeyi ilimize kazandıran sayın Belediye Başkanımızı Amasya iş dünyası adına kutluyor, ayrıca sağlanan destekten dolayı meclisimize ve üyelerimize teşekkür ederim" dedi.

Müze ziyaretinin ardından Belediye Başkanı sayın Özdemirle yapılan toplantının ardından Amasya Belediyesinin yaptığı hizmetler ve yeni projeler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Amasya TSO Meclis Üyeleri de Amasya iş dünyasının istek ve dileklerini sayın Özdemire ilettiler.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR