Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TSO BAŞKANI AÇILIŞA KATILDI

Şehrimize hem hizmet verecek hem de istihdam oluşturacak olan Meclis Başkanımızın işletmesinin açılışını gerçekleştiren Başkanımız Murat Kırlangıç, işletme sahiplerine bol kazanç, Amasya’mıza da hayırlı olması temennilerinde bulundu.

AMASYA TSO BAŞKANI AÇILIŞA KATILDI
Bu haber 11 Şubat 2019 - 19:28 'de eklendi ve 152 kez görüntülendi.

Şehrimize hem hizmet verecek hem de istihdam oluşturacak olan Meclis Başkanımızın işletmesinin açılışını gerçekleştiren Başkanımız Murat Kırlangıç, işletme sahiplerine bol kazanç, Amasya’mıza da hayırlı olması temennilerinde bulundu. Açılışa Vali Sn Dr. Osman Varol, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Başkanımız açılışta gerçekleştirdiği konuşmada ilimizin ticari hayatına ve istihdamına katkı sağlayacak olan bu işletmeyi, ilimize kazandırdıkları için işletme sahiplerine teşekkür etti. Kendilerine bol ve hayırlı kazançlar dileyerek işletmenin Amasya’mıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti. Konuşmaların ardından dualar edilerek kurban kesildi ve işletmenin açılışı gerçekleştirildi.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR