Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TSO BAŞKANI MURAT KIRLANGIÇ TOBB, TEPAV TÜRKİYE 100 ÖDÜL TÖRENİ VE ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, TOBB Başkanımız Sn. M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU ile Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ı Samsun’da karşıladı.

AMASYA TSO BAŞKANI MURAT KIRLANGIÇ TOBB, TEPAV TÜRKİYE 100 ÖDÜL TÖRENİ VE ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
Bu haber 20 Mayıs 2019 - 18:58 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, TOBB Başkanımız Sn. M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU ile Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ı Samsun’da karşıladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Samsun İlk Adım Meydanı’ndaki Atatürk anıtına çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu.​ M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU başkanlığında yapılan oda ve borsa başkanları istişare toplantısına katılan Başkan Kırlangıç, toplantı sonrasında Türkiye 100 ödül törenine katılım sağladı. 

TOBB ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı TEPAV organizasyonunda belirlenen, "Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi" Samsun'da açıklandı.

TOBB öncülüğünde TEPAV işbirliğinde, başvuran şirketlerin 2015-2017 arası 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi yarışması sonuçlandı. Yarışma sonuçları Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı dolayısıyla Samsun’da düzenlenen törende açıklandı. Törene Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda Oda-Borsa Başkanı ve TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları katıldı.

Başkan Kırlangıç, Milli Mücadelenin 100 . yılında Milli Mücadele'nin başladığı yerde Samsun’da olmakla çok mutlu olduklarını dile getirdi. Çevre il ve ilçelerden Samsun’da ki etkinliklere katılan oda ve borsa başkanlarımıza katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum dedi.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR