Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TSO GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE TAŞOVA İLE BİRLİKTE

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Taşova’da bulunan üyelerine iftar yemeği verdi. Gelenekselleşen iftar organizasyonuna Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ ev sahipliği yaptı.

AMASYA TSO GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE TAŞOVA İLE BİRLİKTE
Bu haber 08 Haziran 2018 - 21:30 'de eklendi ve 180 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi  Odası Taşova’da bulunan üyelerine iftar yemeği verdi. Gelenekselleşen iftar organizasyonuna Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ ev sahipliği yaptı.

Çamlık Restoran Havuz Başı'nda verilen iftar yemeğine Taşova Kaymakamı Kudret KURNAZ, ATSO Meclis Başkanı H. Hasan ERGEN, Yönetim Kurulu, Meclis üyeleri ve Amasya TSO üyeleri  katıldı.

Açılış konuşmasını Amasya TSO Başkanı Murat Kırlangıç yaptı. Kırlangıç konuşmasında, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Amasya TSO'nun sürekli gelişerek, kendisini yenileyerek üylerine en iyi hizmeti veren bir oda anlayışı ile çalıştığını ifade eden Kırlangıç, bu süreçte üyelerin görüşlerinin ilerleyen süreçlerde atılacak adımlarda kendilerine rehber olacağını kaydetti. 

Kırlangıç'ın konuşmasının ardından Amasya TSO üyelikleri 18 yılın üzerinde olan 3 firmaya plaket verildi. Plaketleri Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç ve Meclis Başkanı Hasan Ergen verdi. Plaket takdimi sırasında kısa bir konuşma yapan Kaymakam Kurnaz, Amasya TSO'ya, yönetimi ve personeline bu etkinliği gelenekselleştirdikleri için teşekkür etti.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR