Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TSO HEYETİ TOBB 80. GENEL KURULU’NA KATILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Mali Genel Kurul Toplantısı, TOBB ETÜ’de gerçekleştirildi.​

AMASYA TSO HEYETİ TOBB 80. GENEL KURULU’NA KATILDI
Bu haber 16 Mayıs 2024 - 15:18 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Mali Genel Kurul Toplantısı, TOBB ETÜ’de gerçekleştirildi.​

Genel Kurul Toplantısı’na, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, Meclis Başkanı Nureddin Güçyetmez, Genel Kurul Delegesi Mustafa Güçyetmez, İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Gülsüm Güner ve Genel Sekreteri Hasan Cinbaz katılım sağladı.

Genel Kurul Başkanlığını Gürsel Baran’ın yaptığı Genel Kurul’a, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Konsey Başkanları ile TOBB Delegeleri katıldı. 

Toplantıda, Hesapları İnceleme Komisyonu, Mevzuat Komisyonu, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Vergi Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu ve Basın ve Yayın Komisyonu sunuşları gerçekleştirildi. 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul konuşmasında yıl boyunca gerçekleştirdikleri faaliyetlere ve iş dünyasının gündemindeki konulara dikkat çekti.

ATSO Başkanı Kırlangıç, “İş dünyamızın sorunları ile yakından ilgilenen ve üyelerimizin her daim yanında olan TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na şükranlarımı sunuyorum.

Genel Kurul’umuzun ülkemize, milletimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR