Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA TSO "YÜKSEK İSTİŞARE KURULU"NU OLUŞTURDU

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu Toplantısını'nın ilk'ini gerçekleştirdi. ATSO kent ekonomisini ortak akılla geleceğe taşımak amacıyla, Amasya iş dünyasının değerli sanayici ve iş insanlarımızın katılımlarıyla‘Yüksek İstişare Kurulu’nu oluşturdu.

AMASYA TSO
Bu haber 03 Mayıs 2019 - 19:01 'de eklendi ve 330 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu Toplantısını'nın ilk'ini gerçekleştirdi. ATSO kent ekonomisini ortak akılla geleceğe taşımak amacıyla, Amasya iş dünyasının değerli sanayici ve iş insanlarımızın katılımlarıyla‘Yüksek İstişare Kurulu’nu oluşturdu. Amasya iş dünyasını aynı platformda buluşturan ATSO’nun Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, "İş dünyamızın en önemli aktörlerini aynı masa etrafında buluşturmak amacıyla oluşturduğumuz Yüksek İstişare Kurulu’muz da hedeflerimize çok daha güçlü ve kararlı adımlarla ulaşmamızı sağlayacak. Birbirinden tecrübeli ve başarılı isimlerden oluşan ATSO Yüksek İstişare Kurulu’muzun kıymetli üyelerine yapacakları çalışmalar için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Kurulumuzun Odamız ve kentimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi. ATSO Yüksek İstişare Kurulu’nun 20 kişiden oluşacağını belirten Başkan Kırlangıç, “Yüksek İstişare Kurulu’muzda stratejik nitelik taşıyan konularda görüş ve önerileri değerlendirme fırsatı bulacağız. Amasya ekonomisi, bilgi ve deneyimle birlikte dinamizmini de çok güçlü bir şekilde hissettirerek gelecek hedeflerine kararlılıkla yürüyecektir” diye konuştu.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR