Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

AMASYA VALİLİĞİ İLE TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) AMASYA'YI EGELİ TURİZMCİLERE TANITTI

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından Amasya ilinin turizm potansiyelinin harekete geçilmesi için Amasya ilindeki otel işletmeleri ile İzmir ilinde bulunan turizm acentelerini İzmir'de bir araya getiren yemek organizasyonu ve eşleştirme programı düzenlendi. 

AMASYA VALİLİĞİ İLE TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) AMASYA'YI EGELİ TURİZMCİLERE TANITTI
Bu haber 17 Şubat 2019 - 19:22 'de eklendi ve 133 kez görüntülendi.
 
Organizasyona Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç,  Amasya İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Hakan Karaman, TÜRSAB Ege Bölge Temsil Kurulu Başkanı Osman Tolga Gencer ve turizm temsilcileri katıldı.
 
Ege bölgesindeki turizmcilere seslenen Başkanımız, Her yıl turizm potansiyelini arttıran bir şehiriz ve biliyoruz ki Amasya çok daha fazlasını hak eden bir şehir. Tüm çabamız Amasya’yı turizmde hak ettiği konuma getirmek ve insanlarımıza Amasya’yı tanıma fırsatını vermek. Turizmimizi şehrimizin tüm yöneticileri ile birlikte, ayaklarımızı yere sağlam basarak ve sağlam adımlarla geliştiriyoruz. Şehriyle, insanıyla Amasya olarak biz hazırız. Amasya için koyduğumuz hedeflere, kurduğumuz hayallere sizlerin desteği ile ve sizlerle birlikte ulaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR