Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ TOBB TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI'NA KATILDI

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz’ın başkanlığında, ekonomiden sorumlu Bakanların teşrifleri ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na katıldı.

ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ TOBB TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI'NA KATILDI
Bu haber 16 Ağustos 2023 - 20:52 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz’ın başkanlığında,  Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek, Ticaret Bakanı Sayın Ömer Bolat, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Vedat Işıkhan, Tarım ve Orman Bakanı Sayın İbrahim Yumaklı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mehmet Fatih Kacır, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Sayın İbrahim Şenel'in teşrifleri ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na katıldı. 

Kamu ve özel sektörün bir araya geldiği, 365 Oda ve Borsa Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda, firmaların finansal açıdan yaşadığı sorunlar, piyasada, sektörlerde ve yerelde yaşanan sıkıntılar aktarılarak, çözüm önerileri iletildi. 

ATSO Başkanı Kırlangıç, “İş dünyamızın sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak, sıkıntılarımızı dile getirme fırsatı sunan TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR