Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ "TÜM KAYNAKLARIMIZLA ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ"

Bu haber 27 Mayıs 2021 - 14:38 'de eklendi ve 178 kez görüntülendi.
ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan ve Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından detayları açıklanan Nefes Kredisi, 1 Haziran 2021 tarihi itibariyle devreye girecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan ve Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından detayları açıklanan Nefes Kredisi, 1 Haziran 2021 tarihi itibariyle devreye girecek.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, "üyelerimiz adına yapmış olduğumuz talepler doğrulusunda TOBB ve KGF iş birliği ve Odamızın desteği ile verilecek Nefes Kredisi’nde şartlar belli oldu. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası olarak kaynaklarımızı pandemi nedeniyle sıkıntı çeken ticari hayata nefes olmak için ayırdık. Tüm kaynaklarımızla üyelerimizin yanındayız" dedi. 
 
6 AY GERİ ÖDEMESİZ 12 AY VADELİ

TC Ziraat Bankası AŞ, Türkiye Vakıflar Bankası TAO, Türkiye Halk Bankası AŞ, Türkiye İş Bankası AŞ, T. Garanti Bankası AŞ, Yapı ve Kredi Bankası AŞ, Akbank T.A.Ş, Denizbank AŞ, Ziraat Katılım Bankası AŞ, Vakıf Katılım Bankası AŞ'nin katıldığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Kredi Garanti Fonu İşbirliğinde gerçekleşen Nefes Kredisi'nde, 2020 yılı cirosu 1 milyon lirayı aşmayan KOBİ'ler azami 50 bin lira, cirosu 1-10 milyon lira olan KOBİ'ler ise azami 200 bin lira kredi kullanabilecek. 6 ay geri ödemesiz dönemin ardından kredi geri ödemeleri 12 eşit taksitle yapılacak. Kredi faizi yüzde 17,5 olarak uygulanacak.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR