Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ'A HİZMET ŞEREF BELGESİ

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Üst Kurul Delegesi, ATSO Meclis Üyesi Mustafa Güçyetmez ve ATSO Genel Sekreteri Hasan Cinbaz, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle, TOBB 79. Genel Kurulu kapsamında, TOBB Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Birlik merkezinde düzenlenen Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni'ne katıldılar.

ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ'A HİZMET ŞEREF BELGESİ
Bu haber 30 Mayıs 2023 - 18:13 'de eklendi ve 163 kez görüntülendi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul Delegesi, ATSO Meclis Üyesi Mustafa Güçyetmez ve ATSO Genel Sekreteri Hasan Cinbaz, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle, TOBB 79. Genel Kurulu kapsamında, TOBB Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Birlik merkezinde düzenlenen Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni'ne katıldılar.
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul Delegeliği'nde 10, 20, 30 yılını dolduranlara Hizmet Şeref Belgesi, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı bir törenle, TOBB Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından takdim edildi.
 
Genel Kurul Delegeliği görevinde 10 yılını tamamlayan Başkan Kırlangıç, “Uzun yıllardır mensubu olduğum ve delege olarak hizmet verdiğim büyük TOBB camiası tarafından bana tevdi edilen “Hizmet Şeref Belgesi”ni alma gururunu yaşadım.
Bu belgeyi şahsıma layık gören Birlik Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve bu hizmetleri yürütürken birlikte yol aldığımız tüm görev arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.” açıklamasında bulundu.
 
 

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR