Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

BAŞKAN KIRLANGIÇ TAŞOVA'YA ZİYARETLERDE BULUNDU

Bu haber 27 Şubat 2020 - 14:13 'de eklendi ve 386 kez görüntülendi.
BAŞKAN KIRLANGIÇ TAŞOVA'YA ZİYARETLERDE BULUNDU

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik ve Taşova Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Süleyman Torun'u ziyaret etti.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik ve Taşova Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Süleyman Torun'u ziyaret etti. Başkan Kırlangıç yaptığı ziyaretler kapsamın da Taşova Yeni Sanayi Bölgesi ile ilgili istişarelerde bulunmak üzere esnaf ve yatırımcılarla bir araya geldi fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Kırlangıç, "Taşova'nın gelişmesi için son derece önemli olan yeni sanayi bölgesi hem esnafı hem de vatandaşı rahatlatacaktır. Konu hakkında gerekli analizler yapılarak, hazırlıklar tamamlanarak daha geniş ve kullanışlı alanlara sahip sanayi sitesi konusunu yerel yönetimlerimizle, mülki amirlerimiz ile görüşülerek işbirliği altında çözmeye çalışacağız"dedi.

 

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR