Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Vergi Haftası

Başkan KIRLANGIÇ vergi haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vergi Haftası
Bu haber 25 Mart 2018 - 17:06 'de eklendi ve 414 kez görüntülendi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat KIRLANGIÇ, Çocuklarımıza daha iyi bir eğitim vererek güvenli bir gelecek bırakmak, vatandaşlarımıza götürülecek olan tüm kamu hizmetlerinin seri ve etkin bir şekilde yürütmek, doğal afetlere uğrayan vatandaşlarımızın yaralarını ivedi bir şekilde sarmak için gerekli maddi kaynağı vatandaşlarımızın ödediği vergi gelirleri oluşturmaktadır
Vergi vermenin vatandaşlık görevimiz olması yanında kutsal olduğu bilinciyle, Vergilerini tam ve zamanında ödeyerek ülkemizin kalkınmasına, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza etkin bir şekilde sunulmasına katkı sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Ekonomimizin lokomotifi olan vergi gelirlerini toplayarak ülkemizin mali ve sosyal yapısına ekonomisine katkı sağlayan Maliye Bakanlığı çalışanlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR