Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Özbekistan Cumhuriyeti Turizmi Geliştirme Devlet Komitesi Başkanı TOBB’u Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Özbekistan Cumhuriyeti Turizmi Geliştirme Devlet Komitesi Başkanı Abdulaziz Akkulov ve beraberindeki heyetle görüştü. Toplantıya, Özbekistan Cumhuriyeti Turizmi Geliştirme Devlet Komitesi Başkan danışmanı Sadık Badak da katıldı.​

Özbekistan Cumhuriyeti Turizmi Geliştirme Devlet Komitesi Başkanı TOBB’u Ziyaret Etti
Bu haber 31 Mayıs 2019 - 10:22 'de eklendi ve 797 kez görüntülendi.
Görüşmede, Türkiye ve Özbekistan arasındaki ticari ve ekonomik ilişkiler ele alınırken, TOBB faaliyetleri hakkında bilgi aktarıldı. Özbekistan`ın turizm gelişimine katkıda bulunacak her alanda uygulanan altyapı iyileştirmeleri, vergi muafiyetleri, devam eden turizm projeleri ve önümüzdeki dönemlerde Taşkent`te düzenlenecek olan uluslararası toplantılar ve Özbekistan hükümeti tarafından teşvik edilen politikalar gibi pek çok konu hakkında ayrıntılı bilgi veren Akkulov, TOBB’un tecrübelerinden faydalanmak istediklerini söyledi.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR