Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

İş Sağlığı Ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Hibe Programı

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından AB destekli 6 milyon Avro’luk hibe programı kapsamında çok tehlikeli sektörlere (maden, inşaat, metal vb.) yönelik olarak iş sağlığı ve güvenliği koşullarının (İSG) iyileştirilmesi ve ilgili tarafların İSG alanındaki yetkinliklerinin artırılmasını sağlayacak çalışmaların yürütülmesi amacıyla tüm ülke genelinde 6 milyon Avro Hibe sağlanacaktır.

İş Sağlığı Ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Hibe Programı
Bu haber 11 Ocak 2019 - 15:02 'de eklendi ve 678 kez görüntülendi.
Hibe programı çerçevesinde sunulacak hibe projeleri için 75 bin Avro ile 200 bin Avro arasında hibe desteği sağlanacak olup; projelerin süresinin 12 aydan az, 18 aydan fazla olmaması gerekmektedir. Hibe Rehberi ve eklerine http://ihale.ikg.gov.tr/list.aspx?lang=tr&id=148 linkinden ulaşabilirsiniz. Ön başvuru son tarihi 4 Mart 2019’dur.
Hibe rehberinde yer alan uygun başvuru sahipleri; ·         Sivil Toplum Kuruluşları (STK), ·         Mesleki örgütler o   Sanayi ve ticaret odaları, esnaf ve sanatkârlar odaları, o   İşçi, işveren ve memur sendikaları/konfederasyonları o   Sektör temsilcisi kuruluşlar, ihracatçı birlikleri, işveren sendikaları o   Organize sanayi bölgeleri (OSB), o   KOBİ temsilcisi kuruluşları vb. ·         Üniversiteler, ·         Madencilik, makine, metal, metalurji, elektrik ve elektronik, kimya, inşaat, ziraat, denizcilik ile ilgili teknolojileri alanlarındaki mesleki ve teknik liseler, ·         Avrupa Birliği Finansman Antlaşması 43. maddesinde tanımlanan uluslararası (hükümetler arası) kuruluşlar. olarak belirlenmiştir. Uygun başvuru sahiplerinin temsilcilerine hibe programı hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla çeşitli illerde bilgilendirme ve eğitim günleri düzenlenecektir. İstanbul, Gaziantep, Kayseri, Bursa, Manisa, Adana illerinde gerçekleşecek bilgilendirme ve eğitim günlerine dair bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız http://kayit.ikg.gov.tr/info/iohs Detaylı bilgi için (312) 296 67 57, (312) 296 73 16 ve (312) 296 62 16 ‘dan bilgi alabilirsiniz.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR