Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Ulusal Yeterlilik Taslakları Kamuoyu Görüşüne Açıldı

Ulusal Yeterlilik Taslakları Kamuoyu Görüşüne Açıldı
Bu haber 01 Şubat 2019 - 10:09 'de eklendi ve 815 kez görüntülendi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) arasında 17.05.2017 tarihinde imzalanan "Ulusal Yeterlilik Hazırlama İşbirliği Protokolü" ​
kapsamında; Türkiye İklimlendirme Meclisi tarafından hazırlanmış olan Evsel ve Ticari Soğutma Sistemleri Servis Elemanı (Seviye 3), Evsel ve Ticari Soğutma Sistemleri Servis Elemanı (Seviye 4), Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı (Seviye 4), Endüstriyel Soğutma Sistemleri Montajcısı (Seviye 3), Endüstriyel Soğutma Sistemleri Uzmanı (Seviye 5) Taslak Ulusal Yeterlilikleri hazırlanmış olup çalışmalara https://www.tobb.org.tr/TurkiyeSektorMeclisleri/Documents/ulusalyeterlilik2.zip adresinden ulaşılabilmektedir. Taslak Ulusal Yeterliliklere ilişkin görüşlerin, Taslak Yeterlilik Görüş ve Değerlendirme Formu kullanarak, 01.03.2019 tarihine kadar Birliğimiz uy@tobb.org.tr adresine iletilmesi gerekmektedir.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR