Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Sağlıklı İşyerleri Tehlikeli Maddeleri Yönetir” Avrupa En İyi Uygulama Ödülleri Yarışması

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (EU-OSHA) arasında yürütülmekte olan “Sağlıklı İşyerleri, Tehlikeli Maddeleri Yönetir” başlıklı kampanya kapsamında iyi uygulamaların özendirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla “Avrupa İyi Uygulama Ödülleri Yarışması” düzenlenmektedir.​

Sağlıklı İşyerleri Tehlikeli Maddeleri Yönetir” Avrupa En İyi Uygulama Ödülleri Yarışması
Bu haber 11 Kasım 2018 - 15:14 'de eklendi ve 535 kez görüntülendi.
İşyerinde tehlikeli maddelerin ortaya koyduğu riskleri aktif bir şekilde yönetip iş sağlığı ve güvenliğinde bütüncül bir yaklaşım ortaya koyan en iyi iki örnek uygulama; EU-OSHA’ya gönderilecek ve ülkemizi Avrupa çapında temsil etme fırsatı yakalamış olacaktır.
Avrupa İyi Uygulama Örnekleri Yarışması’na katılmak isteyen işyerlerinin; ekte bulunan Türkçe ve İngilizce başvuru formlarını doldurması ve iyi uygulamaya örnek olacak video, fotoğraf vb. ekleri ile beraber 16 Kasım 2018 tarihi mesai bitimine kadar EU-OSHA’nın ulusal odak noktası olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne iletmesi gerekmektedir. Başvuru dosyasının elektronik kopyasının ise aynı tarihe kadar isgiyiuygulama@ailevecalisma.gov.tr elektronik posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR